Notki

Nietypowa zabawa na szkolenia i wyjazdy – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, że w naszej bibliotece gier dla sektora MŚP, stowarzyszen niezarobkowych i administracji samorządowej od tego kwartału posiadamy grę team building: Szkoleniowe zawody w nietypowym wariancie gry w Przeciąganie Liny (Roboczy tytuł gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – ale oddaje sens tego modułu.)
Ninieszą grę realizujemy na programach z podejmowania decyzji, z analizy ryzyka biznesowego oraz na szkoleniach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia motywacyjne. Pierwotne jej użytkowanie to Wyjazdowe Kursy Z Obsługi Klienta.

KATEGORIA SYMULACJI:
Merytoryka zabawy: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Czechy
Czas trwania kompletnej rozgrywki: ok. kwadrans
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksymalnie 20.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: materac dmuchany – sztuk siedem, kurek kątowy z filtrem – sztuk cztery, pojemnik na karteczki metalowy- sztuk pięć, trochę kalarepy, paczka cynamonowych długopisów, szczotka wc

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
HSG Group Sp. z o.o., TARTAK CHOJNO „SOMAPOL” Sławomir Sobota, Biuro Inżynierskie „ZIEMLIŃSKI” Ziemliński Roman, Przedsiębiorstwo Obrotu Królikami „Hybryda” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Tworzyw Sztucznych „Marmat”, Notedeco – K.Frasunkiewicz- Jankowiak, P.Jankowiak s.j., Przedsiębiorstwo Budowlane BUDMAS M.P. Paluszkiewicz s.j., Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile, Wielospecjatistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ, Powiat Poznański, Pracownia Kultury Współczesnej, Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa, Fundacja Otwarty Kod Kultury, Parafia Świętej Rodziny na Targówku, Stowarzyszenie „Monar”, Stowarzyszenie Hospicjum Domowe, Stowarzyszenie Pacjentów „Primum Non Nocere”, Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny „Sternik”, Towarzystwo „Nasz Dom”, Zespół Ognisk Wychowawczych Im. K. Lisieckiego „Dziadka” – Ognisko Praga
Symulacja była też prowadzona na kursach zawosowych z dziedziny „Psychologia wychowania”

DODATKOWA WIEDZA:
Trenerem chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry proponujemy niniejsze książki:

 • Swiat 2040. Czy Zachód musi przegrać?- Andrzej Lubowski
 • Dobre przywództwo-Ken Blanchard, Dariusz Chełmiński
 • Walka z rekinami biznesu-Aleksander Kwiatkowski, Andrej Vizjak
 • Czasem wygrywasz a czasem… się uczysz-John C. Maxwell
 • Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu-Napoleon Hill, Clement Stone
 • Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen
 • Zespoły po polsku. Jak firmy działające na polskim rynku podnoszą swoją efektywność -Łukasz Dąbrowski, Henryk Puszcz

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Stare Bogaczowice, hotel Partner, ulica Kwiatów Polskich 43
  Opłata za uczestnictwo: 3000 złotych plus VAT. Proponujemy opcję płatności ratalnie – pięć miesięcznych rat.
  W cenie warsztatu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Pieczony rostbef serwowany na sałatce z grillowanych ziemniaków, warzyw i cebuli dymki z sosem balsamico. Zupa: Zupa z pachnącą białą kiełbasą, majerankiem i świeżym chrzanem.. Drugie danie: Medaliony ze schabu przeplatane boczkiem i aromatycznym, grillowanym ananasem, kluski śląskie, ziemniaki z koperkiem, bukiet sezonowych surówek . Deser: Sernik na zimno z białą czekoladą w duecie puree z malin i sorbetu miętowego. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

 • You may also like