Notki

Innowacyjna symulacja na szkolenia motywacyjne – certyfikacja

Informujemy, że w naszej bibliotece programów dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji nie działających dla zysku i urzędów publicznych od ostatniego roku przedstawiamy grę menedżerską: Drużynowe zawody w nieziemskim wariancie zabawy w Megapiłkarzyki (Roboczy tytuł gry jest do poprawki – niemniej pokazuje charakter tej sesji.)
Oferowaną grę rekomendujemy na kursach z negocjacji, ze współpracy grupowej oraz na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia z rozwoju osobistego. Pierwotne jej zastosowanie to Biznesowe Warsztaty Ze Sprzedaży.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Merytoryka gry: rozwój osobisty
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Węgry
Czas trwania (bez przygotowań): dwie godziny
Liczba uczestników: od 7, do 16.
Wyposażenie do gry: łuki – sztuk dziesięć, szczotka czyszcząca do rur – sztuk osiem, zeszyt w kratkę- sztuk sześć, trochę czekolady, paczka burgundowych karteczek, stojak na ręcznik papierowy z blokadą

REFERENCJE
PALAB SZCZESZEK Spółka jawna, STUDIO URODY VENUS NOWACZYK SYLWIA, Całus Piotr Stanisław Usługi Ogólnobudowlane Wielobranżowe, Sputnik Software Sp. z o.o., „Inter-bud” Przemysław Grabowski, STER Sp. z o.o., Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Ryszard Węgielski, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Szpital Wojewódzki, Europejski Bank Inwestycyjny, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie, Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik w Nysie, Fundacja „Przeciwko Leukemii”, Kościelne Stowarzyszenie Nowa Kultura , Parafia Chrystusa Króla na Targówku, Społeczne Przedszkole Integracyjne „Baśniowy Świat Dziecka”, Stowarzyszenie Etnografów i Antropologów Kultury „Pasaż Antropologiczny”, Stowarzyszenie Przyjaciół Osób z Ograniczeniem Samodzielności Życiowej „AGIS”, Stowarzyszenie Teatr Adekwatny, Studenckie Centrum Kultury „Wals”, Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Zarząd Rejonu Wola Bemowo
Gra była również rozgrywana na studiach podyplomowych „Materiałoznawstwo”

OPRACOWANIA:
Konsultantom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry rekomendujemy niniejsze pozycje książkowe:

 • Po pierwsze: Złam wszelkie zasady-Curt Coffman,Marcus Buckingham
 • Ekonomia wiedzy niedoskonałej-Roman Frydman, Michael D. Goldberg
 • Jak doskonalić umiejętność skutecznej komunikacji-Dale Carnegie
 • Cofnięcie czasu -Henry Hazlitt
 • Kryzys – punkt zwrotny w życiu-Guido Kreppold
 • Standardy europejskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi-Marta Juchnowicz
 • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Świekatowo, pensjonat Kopernik, ulica Urugwajska 36
  Opłata za udział: 3000 zł netto. Oferujemy możliwość regulowania w ratach – osiem rat.
  W cenie wyjazdu znajduje się obiad. Przystawka: Kompozycja ze śledzi w trzech wybornych sosach . Zupa: Bulion królewski z makaronem. Drugie danie: Pieczona pierś z kurczaka nadziewana suszonymi pomidorami, szpinakiem i serem feta w sosie tymiankowo- cytrynowym, ziemniaki opiekane, ryż smażony z dymką, bukiety surówek, mix sałat z dresingiem włoskim, bukiet warzyw gotowanych . Deser: krucha tarta z marynowanymi w Amaretto suszonymi śliwkami i prażonymi migdałami, podana z lodami waniliowymi. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.

 • You may also like